"Profesyonelliğin adresi"

Tarım alet, makina ve ekipmanlarına ilişkin 10 yıllık birikimimiz sayesinde ve yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve profesyonel kadromuz ile Ulusal ve Uluslarası piyasada yerimizi almış bulunuyoruz.
Daha önceden Ankara ve Sinop illerindeki tarım makinalarına ilişkin üretimimize artık BURSA ilinde devam ekmekteyiz. 5 yıldır süren ihracatın yanı sıra yoğun talepten dolayı Türkiye içi satışlarımıza da başlamış bulunmaktayız.

ARDEN TRADE olarak çeşitli sektörlerde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bursa’ da tarım alet ve makinaları imalatı yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, süt sağım makinaları, yedek parçaları, yem kırma, sap parçalama makinaları, çapalama makinalarının römork ve pulluk imalatı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, 

PELEN MÜHENDİSLİK  ANKARA olarak Türkiye genelinde kamu özel plan proje danışmanlık kentsel dönüşüm hizmetleri vermekteyiz.

KOŞAR GRUP İSTANBUL ve SİNOP illerinde personel taşımacılığı, şoförlü, şoförsüz VIP araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Ülkeye İhracat

Bir  firmanın kalitesini, ürünlerinin kalitesi ve satış sonrası desteği belirlemektedir. Daha öncede bahsettiğimiz üzere ürettiğimiz ürünlerin her ayrıntısını özenle üretip gerekli kalite testlerinden geçirmekteyiz. Süt sağım işleri herhangi bir hatayı affetmez. Sağım makinesinde bir sorun çıktığında telafi edecek zaman yoktur. Süt bekletmeye gelmez. Bu sebepten kaliteye çok önem vermekteyiz.

Murat TANGA
General Manager